Logo_Almea
 Language:
Nákup je bez rizika. V případě, že byste s výrobkem nebyli spokojeni, vrátíme Vám nákupní cenu v plné výši.

Izberi paket

Almea 1 krabička
750.00 Kč + Poštovné
Almea 2 krabičky
1450.00 Kč + Poštovné
Almea 3 krabičky
2100.00 Kč + Poštovné
Almea 4 krabičky
2750.00 Kč + Poštovné
Almea 6 krabiček
3850.00 Kč + Poštovné zdarma
Almea 10 krabiček
6200.00 Kč + Poštovné zdarma

Složení

Almea přírodní modrá tabletka je produktem švédské společnosti Almea Ltd. Tabletka Almea je složena ze šesti přírodních bylinných složek, které umožňují rychlé a účinné fungování. Přírodní složky jsou zvoleny velice pečlivě a ve správném poměru. Obsah jedné tabletky Almea je 450 mg.

ErekceEPIMEDIUM (170mg) je bylinka známá rovněž jako Horny goat weed a pochází z Číny. Historie používání Horny Goat Weed v Číně a Japonsku při problémech s ledvinami, játry a klouby je velmi dlouhá. Kromě toho je určitě nejznámější jako afrodiziakum a výjimečný prostředek v boji proti impotenci. Horny Goat Weed má údajně podobné účinky jako testosteron, stimuluje sexuální aktivitu u mužů, zvyšuje produkci spermatu a stimuluje a zvyšuje sexuální touhu.

impotenceWOLFBERRY FRUIT (95mg) v tradiční čínské medicíně zlepšuje cirkulaci krve v těle, zvyšuje odolnost, zpomaluje stárnutí, chrání játra, pomáhá při rekonvalescenci po nemocech a působí jako afrodiziakum.

AlmeaRHODIOLA (95mg) je bylinka známá rovněž jako Golden Root, která roste především v chladnějších oblastech naší planety (Arktida, Sibiř). Hlavním úkolem této bylinky je snižovat stres a napětí. Uvolňuje svalová vlákna v penisu a zvyšuje v něm průtok krve.

erekceMACA (47mg) je bylinka s dlouholetou tradicí v Jižní Americe (Peru - Andy). Její hlavní funkcí je působit na krevní a cévní soustavu, zvyšovat průtok krve v penisu a posilovat sexuální výkonnost. Obyvatelé And ji po staletí používají k léčení neplodnosti.

erekcijaANGELICA (35mg), působí hlavně jako protistresový prostředek, prodlužuje trvání účinku, zklidňuje a zároveň zvyšuje sexuální energii.

erekceČESNEK (8mg) je po tisíciletí používán jak ve výživě, tak i v medicíně. Česnek je považován za jedno z nejúčinnějších přírodních léčiv na odstraňování střevních parazitů a zmírňování problémů s dýcháním a trávením. Jeho široké spektrum fungování je připisováno více než 200 biologicky aktivním účinným látkám, mezi nimiž je nejdůležitější alicin a éterický olej.


Reakce zákazníků
Production: MMstudio