Logo_Almea
 Language:
Nákup je jednoduchý a diskrétní.

Izberi paket

Almea 1 krabička
750.00 Kč + Poštovné
Almea 2 krabičky
1450.00 Kč + Poštovné
Almea 3 krabičky
2100.00 Kč + Poštovné
Almea 4 krabičky
2750.00 Kč + Poštovné
Almea 6 krabiček
3850.00 Kč + Poštovné zdarma
Almea 10 krabiček
6200.00 Kč + Poštovné zdarma

Složení

Almea přírodní modrá tabletka je produktem švédské společnosti Almea Ltd. Tabletka Almea je složena ze jedenácti přírodních bylinných složek, které umožňují rychlé a účinné fungování. Přírodní složky jsou zvoleny velice pečlivě a ve správném poměru. Obsah jedné tabletky Almea je 450 mg.

almeaGINSENG   (90 mg) a jeho klíčová sloučenina ginsenoid, jsou již po tisíciletí důležitým článkem čínské tradiční medicíny. Originální Ginseng, který roste v severovýchodní Asii, se již tisíciletí používá ke zlepšení sexuální potence a jako afrodiziakum. Dnes se Ginseng používá především ke zlepšení mentální funkce, posílení těla a zlepšení sexuální funkce u mužů.

impotenceMACA (90 mg) je bylinka s dlouholetou tradicí v Jižní Americe (Peru - Andy). Její hlavní funkcí je působit na krevní a cévní soustavu, zvyšovat průtok krve v penisu a posilovat sexuální výkonnost. Obyvatelé And ji po staletí používají k léčení neplodnosti.

impotenceWOLFBERRY FRUIT (90 mg) v tradiční čínské medicíně zlepšuje cirkulaci krve v těle, zvyšuje odolnost, zpomaluje stárnutí, chrání játra, pomáhá při rekonvalescenci po nemocech a působí jako afrodiziakum.

erekceL-ARGININ  (54 mg) je mimořádně užitečná aminokyselina. L-arginin stimuluje vylučování oxidu dusnatého. Oxid dusnatý uvolňuje svalové tkáně v penisu, zvyšuje krevní oběh v penisu a napomáhá k dosažení erekce. L-argininu obecně připisujeme mnohé pozitivní účinky na lidské tělo, od zlepšení plodnosti až po léčbu demence.

almeaRHODIOLA (47 mg) je bylinka známá rovněž jako Golden Root, která roste především v chladnějších oblastech naší planety (Arktida, Sibiř). Hlavním úkolem této bylinky je snižovat stres a napětí. Uvolňuje svalová vlákna v penisu a zvyšuje v něm průtok krve.

impotenceANGELICA (35 mg), působí hlavně jako protistresový prostředek, prodlužuje trvání účinku, zklidňuje a zároveň zvyšuje sexuální energii.

almeaMUIRA PUAMA (20 mg), »Potency wood« resp. strom potence roste v Brazílii. Brazilští domorodci ho již tisíciletí používají ke zvýšení pohlavní síly, jako afrodiziakum, proti revmatizmu a ke zvýšení výdrže.

erekciZINEK (10 mg), má důležitou roli ve funkci imunitního systému a zároveň významně přispívá k udržování normální hladiny testosteronu v krvi.

almeaČESNEK (8 mg) je po tisíciletí používán jak ve výživě, tak i v medicíně. Česnek je považován za jedno z nejúčinnějších přírodních léčiv na odstraňování střevních parazitů a zmírňování problémů s dýcháním a trávením. Jeho široké spektrum fungování je připisováno více než 200 biologicky aktivním účinným látkám, mezi nimiž je nejdůležitější alicin a éterický olej.

potenceTIAMIN (3 mg)  neboli vitamín B1 má důležitou roli ve funkci nervového systému. Zároveň pečuje o normální činnost mozku.

erekceRIBOFLAVIN  (3 mg) neboli vitamín B2  se podílí na látkové výměně sacharidů, tuků a proteinů a zvyšuje energii.Reakce zákazníků